Co jest przyczyną takiego potu?

Co jest przyczyną potu o zapachu octu stóp? Miałem robione badania na cukrzycę ale wyszły negatywne, borykam się również z nadpotliwością dłoni oraz stóp.

Dzień dobry Panu,

proponuje udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, który zleci wykonanie badań i zakwalifikuje Pana do wykonania zabiegu na nadpotliwość.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz