Czy działanie botoksu zostało zachowane?

Miałam wykonany botoks na nadpotliwość stóp i dłoni, 2 dni później zostałam ugryziona przez meszkę, odczyn i opuchlizna były na tyle silne, że dostałam zastrzyki z dexaven, mam świadomość, że jest on silnym glikokortykosteroidem. Czy mogł osłabić działanie botoksu?

Dzień dobry,

Opisany przez Panią przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać Pani zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl