Jak rozumieć ten opis badania znamienia melanocytarnego?

Znamie barwnikowe pod dermatoskopem lekarz nie zauważył nic niepokojącego ,w styczniu zadecydowałam sama aby mimo wszystko je usunąć ,opis histopato .Powierzchowna atypowa proliferacji melanocytów o niepewnym znaczeniu ?? Jak się odnieść do tego opisu

Dzień dobry,

Opisany przez Panią przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać Pani zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl