Czy kawitacja ma wpływ na ciążę?
Dzień dobry, jestem w 28tc. W salonie kosmetycznym wykonano mi oczyszczanie wodorowe z peelingiem kawitacyjnym. Pani wykonującą zabieg wiedziała o ciąży i zapewniła o bezpieczeństwie zabiegu. Doczytałam już po fakcie ,że ciaza jest przeciwskazaniem do peelingu. Trwał on może 5-6 minut. Jaki może mieć to wpływ na ciążę i czy między wizytami u lekarza prowadzącego jest wskazana jakąś dodatkowa kontrola

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
Opisany przez Panią przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać Pani zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia
Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz
www.lenartowiczclinic.pl