Czy ten wynik wymaga dalszej diagnostyki?

Witam miałam wycinaną chirurgicznie zmianę ( mała czerwona grudka z tyłu pleców) na karcie ze szpitala pisze " Rozpoznanie kliniczne : nowotwór o nieokreślonym charakterze ( skóra) później niżej jest wynik badania histopatologicznego " Rozpoznanie : włókniak histiocytarny skóry ICD-O-8832/0 . Moje pytanie : czy te wyniki są dobre czy źle? Dlaczego u góry pisze nowotwór o nieokreślonym charakterze? Czy ten wynik wymaga dalszej diagnostyki i konsultacji czy wszystko jest w porządku? Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultowała się Pani z lekarzem. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl

Holistyczna opieka w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, trychologii to odpowiedź na oczekiwania pacjentów.

Bezpieczeństwo zabiegów oraz zaufanie naszych pacjentów to dla nas priorytet dlatego korzystamy wyłącznie ze sprzętów medycznych oraz preparatów, spełniających najbardziej restrykcyjne normy jakości.

Doświadczeni specjaliści doskonalący swoje umiejętności uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach naukowych gwarantują najbardziej skuteczne terapie oraz sprawdzone zabiegi.

Personel Kliniki wykorzystując zdobyte doświadczenie proponuje zabiegi dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta oraz doradza jak poprzez późniejszą pielęgnację podtrzymywać ich efekty.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje lekarskie oraz profesjonalne zabiegi estetyczne i kosmetyczne.