Jak mogę leczyć nadmierną potliwość?

Witam, mam bardzo duży problem z nadmierną potliwością(dłonie, stopy, pachy). Zioła, różne rodzaje dezodorantów nie działają. Wszystkie dodatkowe objawy wskazują na nadczynność tarczycy: drażliwość, nerwowość, drżenie rąk, palców, problemy z koncentracją i skupieniem uwagi,bezsenność, kołatanie serca, przyspieszenie czynności serca itp. Ale TSH, fT3, fT4 w normie. Mam stwierdzoną tachykardie przez kardiologa(przyspieszone tetno w pozycji stojącej, mom zdaniem mam POTS-Zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej). Przepisany bisocard 10mg, musiałem zmniejszyc dawke do 5mg bo powodował bradykardie w pozycji siedzącej(tętno ponizej 50) w pozycji stojącej norma. Przy przyjmowaniu 10mg potliwość znika kompletnie, problemu nie ma, przy 5mg powrót do nadmiernej potliwości. Proszę o poradę do jakiego specjalisty mam się udać

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji dobierze najodpowiedniejsze leczenie problemu. Najskuteczniejszą metodą leczenia nadpotliwości jest zastosowanie botoxu. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Holistyczna opieka w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, trychologii to odpowiedź na oczekiwania pacjentów.

Bezpieczeństwo zabiegów oraz zaufanie naszych pacjentów to dla nas priorytet dlatego korzystamy wyłącznie ze sprzętów medycznych oraz preparatów, spełniających najbardziej restrykcyjne normy jakości.

Doświadczeni specjaliści doskonalący swoje umiejętności uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach naukowych gwarantują najbardziej skuteczne terapie oraz sprawdzone zabiegi.

Personel Kliniki wykorzystując zdobyte doświadczenie proponuje zabiegi dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta oraz doradza jak poprzez późniejszą pielęgnację podtrzymywać ich efekty.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje lekarskie oraz profesjonalne zabiegi estetyczne i kosmetyczne.

http://lenartowiczclinic.pl/leczenie-nadpotliwosci