Co znaczy ten wynik po chirurgicznym usunięciu zmiany?

Witam, miałam usuwane chirurgicznie znamię, oto jego wynik histopatologiczny : u samej góry pisze " Rozpoznanie kliniczne : nowotwór o nieokreślonym charakterze ( skóra). Niżej " Rozpoznanie : włókniak histocytarny skóry. ICD-O-8832/0 o co tutaj chodzi? Czy ten wynik jest dobry czy zły? Dlaczego u góry pisze nowotwór o nieokreślonym charakterze? Z góry dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,

Opisane przez Panią dolegliwości zalecam skonsultować z lekarzem rodzinnym, który przekieruje Panią do odpowiedniego specjalisty, aby wyeliminować te dolegliwości.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl

Holistyczna opieka w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, trychologii to odpowiedź na oczekiwania pacjentów.

Bezpieczeństwo zabiegów oraz zaufanie naszych pacjentów to dla nas priorytet dlatego korzystamy wyłącznie ze sprzętów medycznych oraz preparatów, spełniających najbardziej restrykcyjne normy jakości.

Doświadczeni specjaliści doskonalący swoje umiejętności uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach naukowych gwarantują najbardziej skuteczne terapie oraz sprawdzone zabiegi.

Personel Kliniki wykorzystując zdobyte doświadczenie proponuje zabiegi dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta oraz doradza jak poprzez późniejszą pielęgnację podtrzymywać ich efekty.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje lekarskie oraz profesjonalne zabiegi estetyczne i kosmetyczne.