Czy można wykonać zabieg fali radiowej po usunięciu czerniaka?

Witam, Czy zabiegi na ciało z użyciem Fali Radiowej są całkowicie zabronione po przebytym czerniaku skóry? Czerniak 6 lat po wycięciu bez przerzutów.

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultowała się Pani z lekarzem, aby zbadał Pani zmiany. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl