Czy można szybko pozbyć się tatuażu?

Witam , Dwa dni temu wykonałam tatuaz z którego nie jestem zadowolona...Chciałabym zapytać czym go smarować by nie dopuścić do przyjęcia tuszu przez skórę? Proszę o podanie konkretnej maści. Myślę że na takim etapie jest możliwe zahamowanie wchloniecia się barwnika

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultowała się Pani z lekarzem, aby zbadał Pani zmiany. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl