Co oznacza opuchlizna przy różyczce?

Wysypka na całym ciele Witam mam wysypkę na całym ciele lekarz zdiagnozował różyczkę mam 28 lat od 2 dni mam spuchnieta cała twarz czy to normalne ?

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultowała się Pani z lekarzem, aby zbadał Pani zmiany. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl