Co może znaczyć biała plama na dolnej wardze ust?

Witam, mam 25 lat jestem mężczyzna. Nie pije , nie pale. Zauważyłem na dolnej wardze ust na samym środku lekko białą plamę. W momencie, gdy skora w tym miejscu zaschnie i zerwę skórę, która tam jest, to pod biala skora jest normalna czerwona skora. To możliwe, że to leukoplakia ? Czy jeżeli ona występuje to jest zawsze , czy można ją zerwać ze skora ? Proszę o odpowiedź. Dziekuje.

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultował się Pan z lekarzem, aby zbadał zmiany. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl