Czy pigment jeszcze się ułoży w skórze?

Jestem 18 dzień po korekcie makijazu pernamentnego brwi, dodam że był wykonywany po 14 dniach od pierwszej pigmentacji. Widzę że jedna brew nie jest jednolicie pokryta pigmentem. Są jasniejsze miejsca.Czy jest szansa że pigment jeszcze ustabilizuje się w skórze?

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultowała się Pani z lekarzem, aby zbadał Pani zmiany. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl