Co robić z tą plamą na skórze?

Witam jakoś 3 tygodnie zrobiła mi się plama skórna na plecach jest ona wielkości kiwi i jest okrągła i takiej barwy siniakowej brązowo czerwonej, kleszcza raczej odrzucam bo nie ma charakterystycznego pierścienia jaki ma rumień, te znamię nie boli nie swędzi ani nic

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultowała się Pani z lekarzem, w celu wykonania badania danych zmian. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz.