Co robić z taką zmianą skórną palca?

Dzień dobry, od dwóch tygodni na palcu środkowym obserwuję zmianę skórną. Zmiana skórna 2/3cm. Skóra bardzo sucha, łuszczy się, swędzi, piecze a jak naciskam boli, z bliska wygląda jak bardzo malutkie bąbelki z białą lub ciemną kropeczką w środku, dookoła łuski. Żaden kosmetyk nie jest w stanie nawilżyć skóry. Smarowałam hydrokortyzonem 5 dni, bo wygląda na reakcję alergiczą, bez żadnego rezultatu. Zaczynam się tym martwić, ale zanim rozpocznę przeprawę przez przychodnię chciałam zapytać tutaj, co mogę z tym zrobić, czy trzeba wykonać jakieś badanie?

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultowała się Pani z lekarzem, aby zbadał Pani zmiany. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz