Jak interpretować ten wynik wymazu ze zmiany skórnej?

Cześć, po kilku latach z braku efektu leczenia trądziku, postanowiłem zrobić wymaz ze zmiany skórnej. Wynikiem okazał się koagulazoujemny gronkowiec. Jak mam to interpretować?

Dzień dobry,

Opisany przez Panią przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać Pani zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl