Dlaczego moje stopy dziwnie pachną?

Od dłuższego czasu nie mogę poznać przyczyny specyficznego zapachu moich stóp( mimo utrzymywania wszelkich zasad higieny). Oczywiście wpisując daną frazę w internet zdążyłem się nakręcić na daną chorobę, jest to niejaka fenyloketonuria, do której objawów oprócz specyficznego zapachu pasują u mnie również problemy na tle psychicznym, tj: depresja i różne zaburzenia zachowania i problemy z koncentracją, wypryski skórne oraz tak bardzo łączona z tym schorzeniem jasna karnacja, włosy i niebieskie oczy. Proszę o fachową opinię, Pozdrawiam

Dzień dobry,

Opisany przez Pana przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać Pana zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl