Jak najlepiej leczyć te przebarwienia?

Witam, Moją wiadomość piszę z zapytaniem odnośnie leczenia przebarwień. W tym roku kończę 18 lat,ale mój problem z trądzikiem nie ustępuje. Dokładnie tydzień temu zaczęłam swoją kurację izotekiem w dawce 20 mg(jedna tabletka dziennie).Jest to trądzik zaawansowany i towarzyszy mu duża ilość zmian w postaci przebarwień. Moje pytanie dotyczy konkretnie leczenie owych niedoskonałości . Chciałabym podczas kuracji wprowadzić serum bądź inny rodzaj preparatu ,który wspomoże wybielanie.Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Przed dobraniem odpowiedniego kremu, który spełni potrzeby Pani skóry należy odpowiednio zdiagnozować skórę. Zalecam, aby udała się Pani do specjalisty, który pomoże zbadać i zdiagnozować skórę. Dzięki odpowiedniemu badaniu skóry, specjalista będzie w stanie dobrać krem do potrzeb skóry.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl