Co znaczą przebarwienia skóry wokół kostek?

Dzień Dobry. Od dłuższego Czasu, ok 8-10 mies., ma przebarwienia skory wokół kostek u nóg. Mają one kolor sino-żółty. I ten kolor przechodzi od kostki strony wewnętrznej stopy do zewnętrznej. Jakby taką opaskę nałożyć. Na nodze lewej jest to bardziej widoczne, niż na nodze prawej. Po za tym żadnych innych zmian skórnych i dolegliwości. Czasem bolące uda przy wchodzeniu po schodach, ale nie na tyle bym mógł to powiązać. Raczej zwalam to na niewytrenowanie. Przy wewnętrznych kostkach czasem uwidaczniają sie mocno żyły. Być może to jakiś początek niewydolności żylnej. Będę wdzięczny za jakakolwiek podpowiedz. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Zalecam, aby skonsultował się Pan z lekarzem, aby zbadał Pana zmiany. Bez przeprowadzonego wcześniej badania nie jest możliwa odpowiednia diagnoza oraz wdrożenie leczenia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl