Co mogą znaczyć takie zmiany skórne w okolicach kostki?

Kilka dni temu na kostkach pojawiły mi się takie ukąszenia, wypukłe punkty nie wypełnione płynem (chciałabym załączyć zdjęcie, ale nie wiem jak), bardzo swędzi, a mamy zimę więc to nie komary. Po dwóch dniach zmieniły kolor na czerwone. Pojawiają się tylko w okolicy kostki u nogi, co dzień to nowe. Serdecznie proszę o diagnozę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl