Co oznaczają czerwone i ciepłe zmiany skórne?

Mam dość nietypowe zmiany, które pojawiają się co kilka miesięcy i znikają po kilku dniach. Są delikatnie wypukłe, różnych rozmiarów, ale średnio ok 8 cm, równa strukturę, kolor jasno czerwonyTrochę swędzą i maja wyższa temperaturę niż reszta skory. Nie jest to alergia na żadne składniki pokarmów, bo to już zbadałam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl