Czy kuracja Izotekiem jest bezpieczna?

Czy kuracja Izotekiem jest bezpieczna? Ostatnio na mojej twarzy pojawiło się dużo podskórnych grudek, w okolicach brody i policzków. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów, dlatego winą obarczyłam noszenie maseczki, bo zmiany pojawiały się dokładnie w miejscach gdzie obcierała maseczka. Sierpień i wrzesień były ciężkie dla mojej skóry, bo wszystkie te gródki zaczęły ropnieć, tworząc okropne przebarwienia. Zdecydowałam się na wizytę u Pani dermatolog, która najbardziej polecała mi kurację Izotekiem. Nie wiedziałam co to za lek, więc się zgodziłam, ale z tego co czytam to przyjmują go osoby, które z trądzikiem zmagają się od lat i którym nic innego nie pomaga. Stąd moje pytanie, czy zważając na skutki uboczne i to że nie testowałam żadnych innych metod leczenia, wybranie Izoteku na pierwszą kurację jest na pewno bezpiecznym wyborem?

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl