Jal zwalczyć te potówki?

Dzień dobry mam 28 lat Od kilku lat mam problemy z potówkami występują one na twarzy najczęściej na czole jak i na karku sa to małe ropne krostki czerwone i delikatnie szczypia pojawiają się i znikają po kilku dniach i znów problem nawraca przemywam twarz delikatnym płynami zmienialam ich kila ... próbuje juz wszystkiego ale nic nie pomaga czy są może jakieś specjalne kremy czy może tabletki które pomogłyby w takiej sytuacji

Dzień dobry,

Przed dobraniem odpowiedniego kremu, który spełni potrzeby Pani skóry należy odpowiednio zdiagnozować skórę. Zalecam, aby udała się Pani do specjalisty, który pomoże zbadać i zdiagnozować skórę. Dzięki odpowiedniemu badaniu skóry, specjalista będzie w stanie dobrać krem do potrzeb skóry.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl