Jak leczyć te problemy skórne?

Witam mam 20 lat, od dawna mam problem z wysypaną twarzą tj. krostki bolące, nie duże i syfki, twarz robi się czerwona. Trądzik jak powiedział dermatolog występuje na czole policzkach i okolicy brody. Byłam już u dermatologa i to była nie jedna wizyta a już z kilkanaście. Wieczorem przemywam wodą przegotowaną delikatnie twarz, wycierają papierem ręcznikowym. Czekam 20 minut i nakładam maść epiduo, zostawiam na noc. Rano przemywam znow twarz, czekam 20 minut i nakładam krem cetaphil. Twarz staram się przemywać 2 razy dziennie rano i wieczorem. Stosowałam też kiedyś maść duac i tabletki lecz nie pomoglo. Staram nie jeść się czekolady chipsów a owoce, nie przesadzam z nabialem i piję dużo wody. Na zimne miałam mniej tych krostek ale jak zaczęło się lato jest porażka, krem z filtrem i nic.. Szukam pomocy gdzie indziej ponieważ mam następna wizytę u dermatologa i bez skutku znów będę nakładać masci, brać tabletki. Jest to dla mnie naprawdę niekomfortowe, jestem w takim wieku że wstydzę się mojej twarzy, ponieważ przez te krostki wyglądam okropnie. A przez te maści wydaje mi się jakby było ich znacznie więcej. Proszę o pomoc i z góry dziekuje.

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia . Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry . Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe. Możliwe, że będzie potrzebna zmiana produktów pielęgnacyjnych, które muszą być odpowiednio dobrane do danej cery.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl