Jak pozbyć się tych krostek na nogach?

Na udach mam krostki, najprawdopodobniej rogowacenie okolomieszkowe skóry. Jakie kosmetyki powinnam używać aby się pozbyć tych krostek? Zazywam od kilku miesiecy izotek, więc potrzebuję czegos co mi nie podrazni skory a pomoze.

Dzień dobry,

Przed dobraniem odpowiedniego kremu, który spełni potrzeby Pani skóry należy odpowiednio zdiagnozować skórę. Zalecam, aby udała się Pani do specjalisty, który pomoże zbadać i zdiagnozować skórę. Dzięki odpowiedniemu badaniu skóry, specjalista będzie w stanie dobrać krem do potrzeb skóry.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl