Jak wyrównać karnację skóry?

Dzień dobry. Mam problem polegający na tym, że mam nierówną karnację. Urodziłem się z jasną karnacją, jednak gdy byłem dzieckiem najprawdopodobniej opaliłem się i tak już zostało. Dziś mam 19 lat i mam ciemniejszą skórę na twarzy i przedramionach. Wszystkie pozostałe części ciała mam blade, dlatego wygląda to tak, jakby opalenizna z niewiadomych przyczyn została. Od jakiegoś czasu zaczęło mi to przeszkadzać, dlatego chciałbym zapytać, co zrobić, by wyrównać karnację skóry, aby była wyłącznie jasna?

Dzień dobry Panu,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zobaczyć stan Pana skóry. Lekarz po badaniu wdroży odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz