Jak można usunąć znamiona barwnikowe?

Mam pytanie o znamiona barwnikowe na skórzy tzw. 'pieprzyki'. Mam ich sporo, po każdym wyjściu na słońce co roku są jakieś nowe. Czy istnieje jakiś sposób naturalny by się ich pozbyć? Czytałam o mleczu, że jego sokiem można się pozbyć brodawek. Czy pieprzyki również mogłabym smarować sokiem z mlecza? I jeszcze mam pytanie czemu część ludzi w ogole tych znamion nie ma. Poznałam kilka młodszych ode mnie kobiet i nie miały praktycznie żadnej tego rodzaju zmiany na skórze, a tez miały jasną karnację, jak i ja. Stosowałam dawniej kremy z filtrem do opalania, ale i tak się pojawił ich wysyp. Przyznaję, że nieraz miałam poparzenie słoneczne, mimo smarowania się filtrami. Czy to przez te poparzenia? Czy po prostu taka 'wada genentyczna'? Pozdrawiam i dziękuję, czekam na odpowiedź !

Dzień dobry,

Opisane przez Panią dolegliwości zalecam skonsultować z lekarzem rodzinnym, który przekieruje Panią do odpowiedniego specjalisty, aby wyeliminować te dolegliwości.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej

Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl