Czy można usunąć taką zmianę w okolicy pachwiny?

Witam, Mam 28 lat i gdzieś od ponad 10 lat mam w pachwinie udowej pewne znamię. Coś jakby włókniak. Zmiana się nie zmienia, cały czas jest taka sama, nie boli, nie piecze. Czy można usunąć to za pomocą jakiegoś plastra czy coś?

Dzień dobry,

Opisany przez Pana przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl