Co robić z tymi krostkami na skórze?

Witam, odkąd pamiętam mam na nogach w miejscu gdzie wyrastają włosy czerwone krostki. Wygląda to trochę jak truskawka. Nie mam przy tym żadnych innych objawów ale wygląda to dosyć nieestetycznie i zastanawiam się czy można coś z tym zrobić. Ponadto moje nogi mają tendencję do nie gojenia do końca. Co przez to rozumiem to to, że każde zadrapanie czy rana zostawia po sobie ślad coś na wzór blizny chociaż wygląda to bardziej jak ciemniejsza skóra w miejscu w którym zadrapanie czy rana była. Czy mogę coś z tym zrobić?

Dzień dobry,

Opisany przez Pana przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać Pana przypadek i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz