O czym świadczy taka zmiana na głowie?

Witam, od dłuższego czasu miałem na sobie z tyłu głowy we włosach niewielką zmiane skórną, dzisiaj jednak mnie nie zapokojła wieć z ciekawości poprosiłem swoją partnerkę by wykonała zdjęcię zmiany, była ona nieco rozdrapana ponieważ zauważyłem ją włąśnie dlatego że w tym miejscu się drapałem. Opis wygląda następująco. Jest asymetryczna, rozmiar to 4 - 5 mm, kolor jest czarno-czerwony (ciężko ocenić kolor i rozmiar ponieważ była rozdrapana), przegów nie byłem w stanie ocenić ponieważ włosy i ślady drapania za dużo zasłaniały. Nieco się zaniepkoiłem i zastanawiam się co robić, czy narazie należy ją obserwować, czy pędzić do lekarza?

Dzień dobry Panu :)

Prosiłabym o konsultacje z lekarzem dermatologiem lub medycyny estetycznej. Takie zmiany powinny być w pierwszej kolejności zbadane przez lekarza, aby mógł postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia,

Dr Izabela Lenartowicz