Co zrobić z takim znamieniem?

Dzień dobry, na ramieniu mam znamie, ciężko mi powiedzieć od kiedy. Ma rozmiar ok. 3 mm x 4 mm. W środku jest nieco ciemniejsze i ma brązową , rozlaną obwódkę, bez wyraźnie zaznaczonych granic. Kształt dość regularny, jajowaty. Znamie nie boli, nie krwawi, nie swędzi, ogólnie nie daje żadnych objawów, poza tym że niewątpliwie istnieje. Chciałam zapytać czy taka rozlana obwódka to normalne zjawisko. Badanie dermatoskopem miałam w październiku, nie wykazało nieprawidłowości, jednak tak jak wspomniałam nie jestem pewna od kiedy mam to znamię.

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zbadać Pani znamię i zalecił wykonanie dodatkowych badań.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz