Czy takie zgrubienie powinno mnie martwić?

Witam, od paru dni mam na stopie ciemnobrązową kostkę ( jak pieprzyk) powstała nagle w pierwszy dzień była jak igiełka teraz nieco wieksza. Przy dotyku niewielkie zgrubienie i niewielki ból. Czy jest się czym martwić

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa w celu zdiagnozowania zmiany i wdrożenia odpowiedniego leczenia.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz