Co robić z tą kurzajką na stopie?

Mam kurzajkę na stopie (w miejscu gdzie zaczynają się palce). Ona zaczęła mnie boleć i lekarz po e-poradzie przypisał mi Verrumal. Po dwóch dniach poczułem ulgę w bólu, a wnętrze kurzajki zaczęło zwłókniać się i wypadać. Powstała dość głęboka dziura. Dwa dni temu jednak ból powrócił, powoduje go dotknięcie białej obwódki kurzajki. Czy powinienem kontynuować stosowanie Verrumalu czy je przerwać? Wizytę u dermatologa mam dopiero w nastepnym tygodniu. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry Panu,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zobaczyć Pana zmianę i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz