Co robić z tą gulką na uchu?

Miałam przebite kolczyki w uchu parę lat temu pistoletem. Zawsze miałam z nimi problem dlatego postanowiłam przestać je nosić. Dziurki w uszach mi się szybko zarastały i teraz mam w nich twarde gulki. Od dwóch dni w jednej dziurce przy dotyku zaczęła boleć mnie ta gulka oraz wydawała się większa od pozostałych, a dzisiaj jak chciałam zobaczyć jak z tyłu wygląda, to zauważyłam białą wydzielinę (biała, nie śmierdziała). Często noszę słuchawki nauszne i podejrzewam, że od nich to podrażniłam. Lekko boli tylko po dotknięciu, raczej nie jest zaczerwienione. Posmarować maścią tribiotic? Co robić? Czy to mogła być ropa?

Dzień dobry, opisany przez Panią przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian i przypadłości. Gorąco życzę powodzenia na drodze leczenia i mam nadzieję, że wszystko odbędzie się całkowicie bezproblemowo.

Serdecznie pozdrawiam

Życzę miłego dnia

Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz

http://lenartowiczclinic.pl