Czy doszło do naruszenia znamienia?

Witam 18.11.2021 robilam kolczyk w chrząstce, po kilku dniach kolo kolczyka pojawiła się brązowa plamka byłam pewna ze to pieprzyk teraz po 6 miesiącach gdy czyściłam miejsca przekłucia i podrapałam się po uchu plamka odpadła skora w tym miescu zostala delikatnie przebarwiona wyglada jak bardzo delikatny pieg ...Czy to możliwe że był to jakiś krwiak lub w jakiś sposób uszkodziłam znamie... boje się iść do lekarza w obawie ze mnie wyśmieje ze przychodze z takimi pierdolami proszę o odpowiedź:)

Dzień dobry, opisany przez Panią przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian. Gorąco życzę powodzenia na drodze leczenia i mam nadzieję, że wszystko odbędzie się całkowicie bezproblemowo.

Serdecznie pozdrawiam

Życzę miłego dnia

Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz

http://lenartowiczclinic.pl