Co zrobić z tą raną po kurzajce?

Dzień dobry,trzy tygodnie stosowaliśmy na kurzajkę na ręku dwuletniego syna brodacid.Skóra wokół zrobiła się bardzo czerwona i zaczęła lecieć krew.Zaklejiliśmy plasterkiem jednak rana co jakiś czas krwawi.Czy powinnyśmy pilnie skontaktować się z dermatologiem?

Dzień dobry Pani,

proszę zgłosić się do lekarza w celu zbadania zmiany syna. Lekarz zaleci odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz