Co należy zrobić z tą blizną?

Dzień dobry, rok temu miałam usuwane znamię na środku nosa, niestety została blizna wklęsła. Próbowałam już zabiegów laserowych , jednakże nie dały wymarzonego efektu. Blizna jest bardzo mało ale widoczna. Chciałam zapytać czy można ją uzupełnić kwasem hialuronowym? Czy są jeszcze jakieś metody? Oraz czy wypełnienie blizny będzie widoczne?

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa, aby mógł zobaczyć Pani bliznę i wdrożyć najskuteczniejsze leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz