Jak odbudować taki ubytek po hialuronidazie?

Ubytek tkanki po hialuronidazie Dzień Dobry, Mam pytanie jak odbudować bardzo duzy ubytek pod okiem po hialuronidazie. Miałam 3 razy fibrynę i jeden raz mezoterapie , 4 zabiegi falami radiowymi . Jednak nic nie pomogło. Pod okiem w okolicy kości jarzmowej miałam niewielką poduszeczkę, prawdopodobnie po kwasie hialuronowym, którym były modelowane policzki. Po podaniu w to jedno miejsce hialuronidazy poduszeczka się powiększyła bardzo , a obok jest duża dziura w okolicy doliny łez . Minęło 3 miesiące od zabiegu i nic sie nie zmienia. Proszę o radę , co może być przyczyną powiększenia się tej poduszeczki i jak mozna odbudowac ubytek . Dziękuje i pozdrawiam

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, aby mógł zobaczyć Pani zmiany w skórze i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz