Co mogą oznaczać te krosty po kąpieli?

Witam. Dwa dni wcześniej wyskoczyły mi po umyciu czerwone krosty prawie na całym ciele. Są to swędzące, czerwone przebarwienia. Wypiłam wapno i nie zeszło. Co to może być ? Pierwszy raz takie coś mi się przydarzyło. Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł obejrzeć Pani zmiany i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz