Co mogą oznaczać te pęcherze na mojej skórze?

Witam, od 2 dni na moim ciele pojawiają się zmiany skórne przypominające małe pęcherze. Są nieco swędzące i pojawiają się głównie w okolicy biustu, na plecach oraz brzuchu oraz w pojedynczych ilościach na nogach. Na całym ciele może ich być około 30. Proszę o informację czym może być to spowodowane oraz jakie kroki powinnam podjąć

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.