Jak poradzić sobie z reakcją uczuleniową?

Witam trzy tygodnie temu wszyłem sobie esperal, ale mam problem bo z rany wylatuje dziwna wydzielina jak by ropa. Dodatkowo dzisiaj pojawiła się reakcja uczuleniowa, całe ciało strasznie swędzi. Proszę o radę.

Dzień dobry Panu,

zalecam, aby udał się Pan na wizytę do lekarza dermatologa, ahh mógł zobaczyć zmiany i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz