Co oznacza ten ból po usunięciu pieprzyka?

Miałem usuwany pieprzyk kilka lat temu, był dość spory, od czasu wycięcia czasami "łaskotał", tłumaczyłem to sobie np. zmianą pogody. Od trzech lub czterech dni, ewidentnie w miejscu gdzie miałem wycinanego pieprzyka odczuwam ból i "wypustkę". Czy to normalne? Nie pamiętam dokładnie, ale wycinany pieprzyk miałem może 5-7 lat temu.

Dzień dobry Panu,

zalecam, aby udał się Pan na wizytę do lekarza dermatologa. Lekarz będzie mógł zobaczyć Pana zmiany i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz