Dlaczego mam wysyp pieprzyków?

Dzień dobry. Czy jest możliwość aby podczas leczenia padaczki i podaniu leku przeciwpadaczkowych typu "Levetiracetam" 500 mg. Jego skutki uboczne to wysyp pieprzyków przedewszystkim na rękach i tlowiu.? Mężczyzna lat 43

Dzień dobry Panu,

zalecam, aby udał się Pan na wizytę do lekarza specjalisty np dermatologa. Lekarz wtedy dokładnie zbada Pana skórę i ustali co jest przyczyną nadmiernego wysypu pieprzyków.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz