Jak postępować po wymrażaniu kurzajek?

Dzień dobry. Parę miesięcy temu pojawiły się u mnie na stopie kurzajki..najpierw jedna , podwójna koło palcow, później na ten samej stopie jeszcze dwie inne , i dwie prawie niewidoczne. I jedna kurzajka wyskoczyła mi na nodze, 10 cm nad kostka. Walczę z nimi od dłuższego czasu. Wymrazalam 3 krotnie undofenem, później stosowałam olejek z glistnika.. Ostatnio znów wykonałam dwa zabiegi wymrażania środkiem Help 4 Skin. Po pierwszym zabiegu nic się nie wydarzyło. Żadnych pęcherzy, bąbli, itp. Kurzajki nie odpadły. Po drugim zabiegu wykonanym 2 dni temu pojawiły się pęcherze na stopie, dość bolące. Ale na nodze zrobiła mi się ciemnofioletowa plama, jak odmrożenie. Widzę że dziś jest minimalnie bledsza i minimalnie mniejsza i mniej wrażliwa, ale nadal wygląda strasznie. Jak o to teraz dbać? Czym smarować? Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa na wizytę, aby mógł zobaczyć Pani zmiany i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz