Ból i zmiany skórne po wymrażaniu kurzajek

W poniedziałek miałam wymrażane ciekłym azotem 5 kurzajek na raz, 3 na kciuku i 2 pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym lewej reki. Już wieczorem wyskoczyły zapowiedziane bąble, z tym że jeden jest przekrwiony, drugi przezroczysty normalny. Martwię się tym przekrwionym, bo dermatolog która mi to robiła przyjmuje dopiero w poniedziałek .. Boli mnie to bo co chwilę czymś w to dotykam. Co robić jak pękną, czymś odkażać, zakleić plastrem. Mi zawsze bardzo długo goją się rany.Proszę o pomoc.

Piotr Pilarski

Jak pękną proszę smarować odkażać octeniseptem codziennie.

Pozdrawiam.

Tworzenie się"bąbli" to naturalny proces po wymrażaniu brodawek ciekłym azotem. Płyn wewnątrz może być z domieszką krwi. Skóra po azocie reaguje jak po poarzeniu. A więc pęcherz pęka i wytwarza się strup. Przez ten okres nalezy miejsca odkażać, mozna je smarować preparatami dostepnymi w aptece bez recepty, zalecanymi na poparzenia.