Co oznacza to pieczenie i szczypanie dłoni?

Witam chciałam zapytać dermatologa czy alergologa co morze oznaczać pieczenie szczypanie zaczerwienienie dłoni w połowie ręki jednej i drugiej od strony palcow i lekkie popekania odczucie od wewnątrz poparzeniem wrzatku ? Borykam się z tym od prawie roku nawet niewiem czym to zapobiec robię okłady z kostek lodu jak narazie żadne maści kremy nie pomagają tylko to pogarszają a z każdym dniem robi mi się to coraz gorsze i uporczywe.pozdrawiam i bardzo prosze o odpowiedź.dziękuję

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zobaczyć Pani zmiany na dłoniach i wdrożyć odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz