Jak się pozbyć nawracającej opuchlizny na wargach?

Dzień dobry, moja Mama od kilku miesięcy ma nawracające epizody opuchlizny na wargach, pod oczami, na dekolcie. Czasem z pokrzywką czasem tylko obrzęk niebolesny. Wygląda jakby została pobita, jest cała nabrzmiała. Wszystko ustępuje po kilku godzinach lub nawet dniach. Testy alergologiczne (dwukrotnie zrobione) niczego nie wykazały. TSH i badania ogólne w normie. Na obrzęk nie pomagają preparaty apteczne (Hitaxa, itp) ani te przepisane przez lekarzy. Proszę o pomoc, może Państwo wpadną na pomysł co to może być.

Dzień dobry Pani,

proszę umówić się na wizytę do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej. Lekarz zobaczy Pani zmianę na ustach i zaleci odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz