Co mogło wywołać pokrzywkę?

Mam taki problem ze mam pokrzywke od 3 -4 miesiecy ,zaczela sie ta pokrzywka jak pracowalem w pracy przy prodykukcji pakowania i wysypu owocow takich jak maliny porzeczka itd tez nosilem rekawiczki lateksowe i nwm jaka moze byc przyczyna pokrzywki ,raz tez mnie ugryzla psczola lub osa ale przed tym pojawiala sie pokrzyka ,ktos pomoglby wywnioskowac jaka przyczyna moze byc?

Dzień dobry Panu,

zalecam aby udał się Pan na wizytę do lekarza dermatologa. Lekarz będzie mógł obejrzeć skórę i zlecić odpowiednie badania w celu ustalenia przyczyny pokrzywki.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz