Jak leczyć taką postać pokrzywki?

Witam od ok miesiąca mecze się, z alergia pokrzywka ,gdzie się dotkne ,ucisne mam bomble .Swedzj mnie cale cialo,jak się podrapie wyskakują mi plamy z tymi bomblami .bylam u alergologa testy sa ujemne kazala mi szukać u lekarza rodzinnego stanu zapalnego ale gdzie mam go szukać. Proszę o pomoc bo sie wykończę

Dzień dobry Pani,

polecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł obejrzeć Pani zmiany i wdrożyć odpowiednie leczenie zmian.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz