Jak wyleczyć tą pokrzywkę u 31-latki?

Witam. Od prawie 3 lat borykam się z pokrzywka. Zaczęło się gdy byłam w ciąży. Wyszła mi na nodze a potem zmieniała miejsce na łopatki i tak tam się utrzymywała dość długo. Zanika i znowu wychodziła. Bylo to do zniesienia ponieważ była bardzo mała. Teraz zrobiła się bardziej ostra ponieważ zajęła mi biodro zgiecie w ręce i znowu cała łopatkę tak ze prawie połowę pleców. Od kilku dni postanowiłam kupić tabletki i co prawda nie wiem czy działają bo pokrzywka mi zasycha a nie wiem czy to nie tez że teraz się chowa s potem znowu wyjdzie. W ulotce jest napisane że po kilku dniach powinno pomóc. Czy są jeszcze jakieś inne macie lub kremy które zwalcza tą pokrzywke wstrętna? Juz teraz nie da się żyć znia. Zaznacze że nie jestem alergikiem.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl