Co oznaczają te plamki na skórze u 19-latki?

Witam. Niecałe 2 tygodnie temu na wewnętrznej stronie ud pojawiły się małe suche i czerwone plamki niestety jest ich coraz więcej , pojawiły się także pod kolanami na zgieciu oraz na ręce , strasznie swędzi. Co to może być i czy mogę kupił jakiś lek bez potrzeby wizyty u lekarza . Dodam że mam alergie i gdy byłam dzieckiem miałam atopowe zapalenie skory . Nie zmienilam w ostatnim czasie żadnych kosmetyków żeby coś z tych rzeczy wpłynęło na to.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl